Wieża Widokowa

Olesnice v Orlickych Horach

Wieża ta została wybudowana w 2020 roku i ma wysokość ponad 30 metrów. Znajduje się na wysokości 756 m n.p.m. i oferuje piękne widoki na okolicę. 

W Górach Orlickich na wzgórzu Feist znajduje się wieża widokowa. Wieża ta została wybudowana w 2020 roku i ma wysokość ponad 30 metrów. Znajduje się na wysokości 756 m n.p.m. i oferuje piękne widoki na okolicę. Warto wspomnieć, że Orlica to również jeden z szczytów Sudetów Środkowych i najwyższy szczyt na polskiej części. 

Wieża widokowa została wybudowana w 2020 roku i jest jednym z najwyższych punktów widokowych w okolicy. Wieża ta ma wysokość 30 metrów. Przez konstrukcję stalowo-drewnianą pokonują spiralne schody dające dostęp do 7 punktów widokowych platformy. Z najwyższej, położonej 30 metrów nad ziemią, rozpościera się widok na Olešnice, grzbiety Gór Orlickich, Náchodsko i Polskie Góry Stołowe. 

Wieża widokowa na szczycie Orlicy to idealne miejsce dla miłośników gór i turystyki. Znajduje się na szlaku turystycznym i jest łatwo dostępna dla turystów. Z wieży widokowej można podziwiać piękne widoki na okolicę, w tym na pobliskie szczyty górskie i doliny. Wieża ta jest również świetnym miejscem do robienia zdjęć i nagrywania filmów. 

Wieża widokowa znajduje się na szlaku turystycznym i oferuje piękne widoki na okolicę.