O nas

Nasze motto brzmi „Głodnych nakarmimy, spragnionych napoimy.”
Tak właśnie rozumiemy gościnność.

Znajdziesz tu wytchnienie w słońcu, u brzegu górskiego strumienia.
Cenimy sobie zanurzenie w lokalnej przyrodzie, wyjątkowy mikroklimat
i rodzinną atmosferę, którą wraz z Gośćmi tworzymy już od trzech pokoleń. To doświadczenie, pozwala nam dbać o potrzeby wszystkich – od najmłodszych, aż po seniorów. Świeże powietrze rozpieszcza.

Kto szuka wytchnienia w słońcu, u brzegu górskiego strumienia,
„kąpieli leśnych” oraz kontaktu z unikatowymi na skalę kraju zabytkami – znajdzie to wszystko u nas na wyciągnięcie ręki. Kto nie wyobraża sobie wypoczynku bez ruchu, odkryje u nas wiele tras rowerowych
i biegowych, a także otrzyma cenne wskazówki od osób,
które znają je, jak własną kieszeń.

A jeśli, ktoś ma jeszcze inne pomysły na urlop? Wystarczy, że nam o nich powie, a my zrobimy, co w naszej mocy, by je zrealizować. Tak właśnie rozumiemy gościnność.

Maria I
Maria II
Maria III

Maria I / 101

Maria I / 102

Maria I / 103

Maria I / 104

Maria I / 106

Maria I / 201

Maria I / 205

Maria III / 1

Maria III / 2

Maria III / 3

Maria III / 4

Maria III / 5

Maria III / 6

Maria III / 7

Maria III / 8

Maria III / 9

Maria III / 10

Maria III / 12

Maria III / 13

Maria III / 14

Maria III / 15

Patrycja

Polecam. Bardzo dobra lokalizacja jako baza wypadowa do pobliskiej Kudawy – Zdrój, Dusznika Zdrój, w góry – Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, czy do Czech (np. Miasta Skalnego, Pragi). Wyjątkowo dobre jedzenie, rónorodne, domowe. Na śniadanie szwedzki stół z szerokim wyborem potraw. Przemiła obsługa, w szczególności Pań kelnerek. Bardzo ładna okolica, jest zielono, w bliskim sąsiedztwie hotelu płynie strumyk. Na terenie hotelu można zrobić ognisko, grilla. Nic tylko korzystać 🙂

Katarzyna

Doskonała baza wypadowa. Właścielka podpowie co ciekawego zwiedzić w okolicy. A mówi ciekawej niż dyplomowany przewodnik. Jesteś gościem a nie klientem. Bardzo smaczne domowe jedzenie.

Zuzanna

Właścicielka to najmilsza kobieta na świecie ❤️
Kontakt jest świetny i jest bardzo responsywna. Pokoje są schludne i przestronne, a jedzonko po prostu PRZEPYSZNE ☺️

Krzysztof

Fantastyczny ośrodek, cudowni właściciele, przyjmujący gości z otwartymi ramionami i sercem. Wszystko nowe, idealnie czyste, uroczy zakątek, miejsca parkingowe, w pobliżu zabytkowy kościółek z drogą krzyżową i szerzący strumień, a wszystko zatopione w zieleni, a do tego pyszne, urozmaicone śniadanie. Polecam!

Kevin

Świetnie zlokalizowany ośrodek. Zdała od centrum, a jednocześnie na tyle tyle blisko , że nie jest problemem spacer. Przepiękna okolica. Wyremontowany całoroczne pawilon z pokojami na 1,2,3,4 osoby z prywatną łazienką. Domki letniskowe. Noclegi oferowane są ze śniadaniami. Duży teren z trawnikiem, laskiem i strumykiem. Miejsce do gier i zabaw. Miejsce na ognisko/grill. Przesympatyczna obsługa. Z całą pewnością jeszcze tutaj kiedy wrócę.